Výroba Kuchyně na míru • Kuchyňské linky z masivu

Výroba kuchyně na míru realizuje firma Truhlářství Jaroslav Sedláček od návrhů a zaměření až po dodávku a montáž. Návrhy lze vypracovat i v 3D provedení.
Samotné kuchyňské linky vyrábíme v širokém cenovém rozmezí, které je dáno materiálem a doplňky. Škála kuchyňských linek je od jednoduchých cenově dostupných provedení až po velmi luxusní a moderní provedení. Kuchyně od nás se tak může stát skutečným centrem Vaší domácnosti. Při jednotlivých realizacích maximálně respektujeme individualitu zákazníka.

Kuchyně vyrábíme z laminovaných DTD a MDT desek, dýhovaných DTD desek nebo z masivního dřeva. Dvířka jsou vyrobena z fóliovaných nebno dýhovaných MDF desek, masivního dřeva nebo biodesek. K výrobě využíváme také hliníkové profilya sklo. Povrchová úprava masivních a dýhovaných dílů je provedena vysoce odolnými laky MILESY, REMMERS a ICLA.

Kvalitní pracovní desky firem DUROPAL, POLYFORM, EGGER nebo KRONOSPAN jen podtrhnou estetiku a funkčnost. Samozřejmostí je kompletní vybavení elektrickými spotřebiči od všech dostupných značek na našem trhu (např. MIELE, SIEMENS, AEG, BOSCH, BAUMATIC, ZANUSI, FAGOR, ELEKTROLUX apod.).

Při výběru vhodného obchodního partnera, jakožto dodavatele kování, jsme kladli důraz na kvalitu a dlouhodobou živostnost těchto prvků. Z tohoto důvodu jsme se stali certifikovaným pratnerem společnosti BLUM a HETTICH, jejichž vysoce kvalitní výrobky využíváme při výrobě našich kuchyní.

Celkový dojem z kuchyňských linek lze ještě zvýšit doplňěním celé řady doplňků. Pro příklad uvádíme multifunkční sloupky, závěsný a drátěný program , dřezy, baterie, koše na tříděný odpad,světelné rampy apod.

Právě libovolná kombinace materiálů a doplňků umožňuje dosažení nekonečného množství variant splňujících přání každého zákazníka.

Realizace