Výroba dveří • Výroba schodišť • Výroba zahradního nábytku

Výroba dveří, schodišť a výroba zahradního nábytku pouze z masivního dřeva. Kvalitní řezivo odebíráme od léta prověřených dodavatelů. Rámy dveří jsou zhotoveny buď z masivních hranolů, nebo lepených eurohranolů. Volba záleží na požadavcích zákazníka. Výplně dveří vyrábíme z lepených spárovek. U prosklených dveří je možné využít celou řadu ozdobných skel s možností pískován ploch i vzorů, nebo skleněné vitráže a izolační dvojsklo. Naše firma se zabývá především výrobou interiérových dveří. Vchodové dveře lze dle přání vybavit bezpečnostními prvky (bezpečnostní zámky, celoobvodové kování apod.). K výrobě dveří používáme veškeré tuzemské dřeviny. Po dohodě s klientem lze dveře vyrobit i ze dřevin exotického původu.

Povrchová úprava je u interiérových dveří prováděna kvalitními laky REMMERS nebo MILESI. Vchodové dveře upravujeme lazurovacími laky (JOHN STONES nebo SADOLIN).

Veškerá schodiště vyrábíme z kvalitních tvrdých dřevin (dub, buk, jasan, javor apod.). Povrchová úprava je prováděna speciálními laky s protiskluzovým efektem.

Zahradní nábytek a pergoly vyrábíme především z borovicového nebo smrkového dřeva. Na přání můžeme dodat i dřevo exotické, které nepodléhá povětrnostním vlivům.

Realizace